قالیشویی | کارخانه قالیشویی نوین | لکه گیری فرش ماشینی
7852
rtl,single,single-post,postid-7852,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

لکه گیری فرش ماشینی

لکه گیری فرش ماشینی

  |   شستشوی فرش ماشینی   |   بدون دیدگاه

لکه گیری فرش ماشینی

اولین نکته در لکه گیری فرش ماشینی این است که به محض ایجاد لکه بایستی جهت لکه گیری اقدام کرد در غیر اینصورت لکه ثابت و لکه گیری فرش ماشینی دشوار و گاهی غیر ممکن می شود. اما اگر متوجه ایجاد لکه نشدیم و یا به هر دلیلی نتوانستیم به موقع لکه گیری فرش ماشینی را انجام دهیم ابتدا کف خمیر ریش را روی لکه می مالیم سپس با پارچه مرطوب پاک کرده و خشک می کنیم و به این صورت لکه گیری فرش ماشینی را انجام می دهیم. می توانیم به منظور لکه گیری فرش ماشینی به طور کامل یک پارچه خشک را بر روی محل قرار دهیم و جسم سنگینی را بر روی آن قرار دهیم هرگاه پارچه مرطوب شد عوض کنیم. در این صورت لکه گیری فرش ماشینی کاملا انجام می شود.

برای لکه گیری فرش ماشینی از لکه های رنگی مقداری آب معدنی گازدار در محل می ریزیم و چند دقیقه صبر می کنیم و پس از چند دقیقه با پارچه پاک می کنیم. به منظور لکه گیری فرش ماشینی به طور کامل این کار را تا زمانی که لکه به طور کامل برطرف شود ادامه می دهیم.

برای لکه گیری فرش ماشینی از مواد چرب ابتدا حلال غیر چرب را بر پنبه می مالیم و روی محل می مالیم. به مرور لکه جذب پنبه می شود. برای لکه گیری فرش ماشینی آنقدر این کار را تکرار می کنیم تا لکه به طور کامل برطرف می شود.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه