قالیشویی | کارخانه قالیشویی نوین | شستشوی فرش گل ابریشم چله نخ
8218
rtl,single,single-post,postid-8218,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

شستشوی فرش گل ابریشم چله نخ

شستشوی فرش گل ابریشم چله نخ

  |   شستشوی فرش   |   بدون دیدگاه

شستشوی فرش گل ابریشم چله نخ

مراحل شست و شوی فرش هایی که با انواع نخ بافته شده باشند بسته به نوع بافت (شستشوی فرش گل ابریشم چله نخ دستی یا ماشینی) تقریباً یکسان است و فقط به اقتضای ویژگی های متفاوت نخ ها حساسیت کنترل فرایند شست و شو در نوع مواد اولیه ، رنگ دهی و تغییر ابعاد متغیر است .

شستشوی فرش گل ابریشم چله نخ لازم به توضیح است نخ های موجود در بازار به دو دسته اصلی ترکیبی و غیرترکیبی تقسیم می شوند. شستشوی فرش گل ابریشم چله نخ های غیر ترکیبی یکدست بوده و از یک نوع و یک جنس تشکیل یافته اند، مانند نخ های پنبه، ابریشم، پشم، اکریلیک، پلی پروپیلن، ویسکوز و غیره.

شستشوی فرش گل ابریشم چله نخ های ترکیبی مخلوطی از دو یا چند الیاف هستند که به منظور تولید ساختاری جدید با ویژگی های جدید با هم ترکیب می شوند . در تولید نخ ترکیبی ، فرایند ترکیب الیاف از نوع های مختلف ، اندازه ، ضخامت ، یا رنگهای مختلف برای تولید نخ انجام می پذیرد . نخ های ترکیبی قبل از ریسیدن بدست می آیند و دارای ویژگی هایی مانند استحکام یا دوام بالا هستند که این کار باعث کاهش هزینه تولید نخ های گران قیمت می شود.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه