قالیشویی | کارخانه قالیشویی نوین | قالیشویی
7665
rtl,single,single-post,postid-7665,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

قالی شویی

قالیشویی

  |   قالیشویی   |   بدون دیدگاه

قالیشویی متخصص و مجری در امر شستشوی فرش های ابریشم، قالیشویی فرش دستبافت و قالیشویی فرش ماشینی با پوشش سراسری در تهران بزرگ و کرج

قالیشویی نوین از سال ۱۳۸۱ با عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویان به شماره ۱۴۷ فعالیت خود را آغاز نموده و با ایجاد شبکه ای گسترده و سیستماتیک و مدیریتی متفکر، در صدد آن برآمد تا پاره ای از نیازهای همشهریان عزیز را که مرتبط با تخصص مجموعه قالیشویی نوین بوده، مرتفع سازد.

قالیشویی نوین در طول مدت فعالیت خود همواره مفتخر بوده تا با عملکردی کارآمد، در جهت برآورده ساختن نیاز مشتریان گام برداشته و با به کارگیری شیوه های مدیریتی نوین قالیشویی، خدمتگذار مشتریان عزیز باشد. حال آنکه رهبری و اداره موفقیت آمیز و مستمر مجموعه قالیشویی نوین، مستلزم اعتماد شما عزیزان می باشد.

قالیشویی نوین متخصص و مجری در امر شستشوی فرشهای ابریشم، قالیشویی دستبافت، قالیشویی ماشینی، قالیشویی موکت، قالیشویی پتو، قالیشویی روفرشی و خشکشویی شامل: خوشخواب، مبلمان اداری و خانگی، با سازماندهی مناسب و با پوشش دهی سراسری در تهران بزرگ و کرج می باشد.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه