قالیشویی | کارخانه قالیشویی نوین | قالیشویی تمام اتوماتیک
7994
rtl,single,single-post,postid-7994,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

قالیشویی تمام اتوماتیک

قالیشویی تمام اتوماتیک

  |   قالیشویی   |   بدون دیدگاه

کارخانه قالی شویی تمام اتوماتیک

کارخانه قالی شویی تمام اتوماتیک نوین که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ شروع کرده است جزو مجرب ترین و کارآمدترین شرکتهای خدماتی در زمینه کارخانه قالی شویی تمام اتوماتیک میباشد. این شرکت به منظور ظرفیت سازی در بخش عملیات تکمیلی مبتنی بر تجارت الکترونیک و طی قراردادی با کارخانه قالی شویی تمام مکانیزه شروع به کار نمود. محدودیتهای تجارت خارجی در سال های بعد منجر به راه اندازی بخش خدمات قالیشویی تمام اتوماتیک داخلی این شرکت به عنوان اولین واحد شستشو و خشک کن تمام اتوماتیک با استانداردهای روز دنیا در سال ۱۳۸۹ گردید.

کارخانه قالی شویی تمام اتوماتیک فرشها با جنسهای مختلفی برای کاربردهای متفاوتی تولید می شوند.چنانچه در تولید آنها از الیاف با کیفیت استفاده شود و کنترل کیفی مناسب در هنگام تولید و پردازش اینگونه از فرشها صورت گیرد و همچنین با نگهداری اصولی از آن در حین استفاده، جلوگیری از رسیدن رطوبت به آن و در نهایت مهمترین نکته شستشوی کارخانه قالی شویی تمام اتوماتیک سبب افزایش عمر فرش ماشینی میشود.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه