قالیشویی | کارخانه قالیشویی نوین | قالیشویی مجاز و غیر مجاز
7738
rtl,single,single-post,postid-7738,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

قالیشویی مجاز و غیر مجاز

قالیشویی مجاز و غیر مجاز

  |   قالیشویی   |   بدون دیدگاه

قالیشویی مجاز و غیر مجاز

درحال حاضر ۳۵۰ واحد مجاز قالیشویی در سطح شهر فعال هستند.  در ماه‌های بهمن و اسفند تعداد قالیشویی‌ها افزایش پیدا می کند. این قالیشویی های غیر مجاز بدون مجوز وارد خانه مردم می شوند. بعضی ها هم فقط جمعه ها قالیشویی می‌شوند و بدون مجوز و مکان استاندارد اقدام به پخش تراکت می‌کنند؛ اگر مردم هوشیار نباشند و قالیشویی های مجاز را انتخاب نکنند، هر اتفاقی که بیفتد اتحادیه پاسخگو نمی باشد.
مردم از طریق لیست اتحادیه قالیشویی های مورد نیاز را می توانند انتخاب کنند؛ همچنین در روزهای زوج آگهی قالیشویی های مجاز در روزنامه همشهری را مطالعه کنند و یا با شماره‌هایی که در ۱۱۸ از قالیشویی های مجاز ثبت شده است تماس بگیرند؛ چون این شماره ها با صدور نامه از طرف اتحادیه ثبت شده است؛ این قالیشویی ها مجاز و قابل اطمینان است. در غیر این صورت مسئولیت تخلفات دیگر قالیشویی ها با اتحادیه نیست.

حال مهم ترین سوال درباره خدمات قالیشویی پس از تعیین قیمت آن این است که فرش هایمان را بخصوص اگر گران قیمت و نفیس هم باشند، به چه کسی می سپاریم، اما نگران نباشید زیرا این پرسش، پاسخی مشخص و منطقی دارد.

جهت قالیشویی مجاز و غیر مجاز کافی است وقتی به آگهی قالیشویان در روزنامه ها نگاه می کنید یا با پرس و جوهای فامیلی یکی از قالیشویی های شهر محل اقامت خودتان را انتخاب می کنید، کمی حوصله بخرج دهید و قبل از دادن آدرس برای بردن فرش هایتان، به اتحادیه قالیشویان شهرستان تلفن بزنید یا به وب سایت رسمی آن اتحادیه مراجعه کنید.

اگر نام قالیشویی مورد نظر خودتان را بین فهرست اسامی قالیشویان مجاز و مورد تائید اتحادیه دیدید، ۵۰ درصد کار انجام شده و بقیه به دقت شما بستگی دارد، اما اگر نام قالیشویی مورد نظر را در بین فهرست مجاز ها ندیدید کلا از خیر امتیازات آگهی یا تعریف بستگان گذشته و دوباره جست وجو کنید تا گزینه مجاز و مناسبی بیابید.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه