قالیشویی | کارخانه قالیشویی نوین | قالیشویی شرق تهران
7816
rtl,single,single-post,postid-7816,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

قالیشویی شرق تهران-03

قالیشویی شرق تهران

  |   قالیشویی   |   بدون دیدگاه

قالیشویی شرق تهران

کارخانه قالیشویی نوین دارای تمام شعبات قالیشویی غرب تهران، قالیشویی شرق تهران ، قالیشویی جنوب تهران و … می باشد. بنابراین شما همشهریان گرامی در هر نقطه تهران می توانید با تماس با شعبات مختلف ما همچون قالیشویی شرق تهران و یا غرب تهران و … از خدمات ما بهره ببرید. منطقه شرق تهران شامل مناطق تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید،شهرک ویلایی زیتون،سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد و … می باشد که همچون سایر مناطق کلان شهر تهران مملو از جمعیت می باشدو با توجه به زندگی پرمشغله امروزی فرصت شستشوی فرش به ندرت حاصل می شود و نیاز به قالیشویی شرق تهران را صد چندان می کند.

قالیشویی شرق تهران کارخانه قالیشویی نوین همچون سایر شعب این قالیشویی کاملا زیر نظر اتحادیه قالیشویان و پیرو مصوبات آن می باشد. قالیشویی شرق تهران دارای پرسنل مجرب و کارآزموده بوده که شما را از مرحله تحویل فرش از شما تا مرحله تحویل فرش به شما در کنار شما هستند. کارشناسان ما هر گونه راهنمایی در زمینه لکه گیری، رفوگری و … را در قالیشویی شرق تهران در اختیار شما می گذارند. برای تماس با قالیشویی شرق تهران کارخانه قالیشویی نوین با شماره ۷۷۲۴۵۲۳۰ تماس بگیرید. بعد از تماس با قالیشویی شرق تهران کارشناسان ما در اسرع وقت در خدمت شما مشتریان گرامی خواهند بود.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه