قالیشویی | کارخانه قالیشویی نوین | کارخانه قالی شویی تمام مکانیزه
7974
rtl,single,single-post,postid-7974,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

کارخانه قالی شویی تمام مکانیزه

کارخانه قالی شویی تمام مکانیزه

  |   قالیشویی   |   بدون دیدگاه

کارخانه قالی شویی تمام مکانیزه

کارخانه قالی شویی تمام مکانیزه

کارخانه قالی شویی تمام مکانیزه نوین که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ شروع کرده است جزو مجرب ترین و کارآمدترین شرکتهای خدماتی در زمینه کارخانه قالی شویی تمام مکانیزه میباشد. این شرکت به منظور ظرفیت سازی در بخش عملیات تکمیلی مبتنی بر تجارت الکترونیک و طی قراردادی با کارخانه قالی شویی تمام مکانیزه شروع به کار نمود. محدودیتهای تجارت خارجی در سال های بعد منجر به راه اندازی بخش خدمات داخلی این شرکت به عنوان اولین واحد شستشو و خشک کن تمام مکانیزه با استانداردهای روز دنیا در سال ۱۳۸۹ گردید.

کارخانه قالی شویی تمام مکانیزه فرشها با جنسهای مختلفی برای کاربردهای متفاوتی تولید می شوند.چنانچه در تولید آنها از الیاف با کیفیت استفاده شود و کنترل کیفی مناسب در هنگام تولید و پردازش اینگونه از فرشها صورت گیرد و همچنین با نگهداری اصولی از آن در حین استفاده، جلوگیری از رسیدن رطوبت به آن و در نهایت مهمترین نکته شستشوی کارخانه قالی شویی تمام مکانیزه سبب افزایش عمر فرش ماشینی میشود.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه