قالیشویی | کارخانه قالیشویی نوین | قیمت قالیشویی
7746
rtl,single,single-post,postid-7746,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

قیمت قالیشویی

قیمت قالیشویی

  |   قیمت قالیشویی   |   بدون دیدگاه

قیمت قالیشویی

قیمت قالیشویی به عوامل زیادی بستگی دارد.نرخ اصلی که برای قیمت قالیشویی ارائه می شود توسط اتاق اصناف مشخص شده سپس نرخ به اتحادیه قالیشویان تهران اعلام می گرددوبعد اتحادیه نرخ رابه صورت قیمت قالیشویی به اطلاع کلیه قالیشویان مجاز تهران می رساند.

بسیاری از مردم که فرش های خود را برای شستشو به قالیشویی می دهند از همخوانی نداشتن قیمت قالیشویی و نرخی که اتحادیه اعلام می کند اعتراض دارند. قالیشویی نوین با قیمت قالیشویی کاملا استاندارد و مطابق با مصوبه اتحادیه مشغول خدمت گذاری به شما مشتریان گرامی می باشد.
در شستشوی فرش دستبافت عواملی از قبیل استفاده از مواد تثبیت کننده رنگ فرش,لکه بری فرش,سفیده کننده فرش و پرز گیری باعث شده که خدماتی بیشتر از شستشوی عادی برای حفظ و سلامت فرش صورت گیرد که می تواند در قیمت قالیشویی تاثیر گذار باشد.
برخی از فرش ها نیز برای اینکه در شستشو کهنه نشده و تغییر رنگ ندهند نیاز به خدماتی ویژه دارندکه این خدمات در قیمت قالیشویی تاثیر گذار است.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه