قالیشویی | کارخانه قالیشویی نوین | قیمت متری قالیشویی
7777
rtl,single,single-post,postid-7777,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

قیمت متری قالیشویی

قیمت متری قالیشویی

  |   قیمت قالیشویی   |   بدون دیدگاه

شستشوی فرش در قالیشویی متری چند؟!

از قدیم شنیده ایم هر که بامش بیش، برفش بیشتر. به این ترتیب هزینه و قیمت شست وشوی قالی، موکت و تابلوفرش در قالیشویی ها به صورت قیمت مترمربع محاسبه می شود و معمولا مرجعی به نام اتحادیه قالیشویان هر شش ماه قیمت رسمی و مصوبی نرخ قالیشویی را برای شستشوی فرش به قالیشویان مجاز اعلام می کند که همه موظف به رعایت آن هستند، اما در این میان موردی به نام قیمت توافقی قالیشویی وجود دارد. بسیاری از افراد که از خدمات قالیشویی استفاده کرده اند با این موضوع آشنا هستند که قیمت متری قالیشویی درج شده در آگهی با قیمت قالیشویی واقعی پرداخت و صورتحساب تفاوت دارد.

به طور کلی هزینه مصوب قالیشویی برای شستشوی فرشها در قالیشویی مشخص و از سوی اتحادیه تعیین شده است، اما وقتی پای فرش های نفیس یا تابلو فرش میان می آید یا فرش شما به هر دلیل نیازمند خدمات اضافی و خاص است، همه چیز به توافق طرفین بستگی دارد و هیچ چیز به مصوبه یا دستورالعمل بستگی نخواهد داشت. پس دقت کنید چطور توافق می کنید و چه سندی برای این توافق در اختیار دارید.

برای دریافت قیمت متری قالیشویی لطفا با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه