قالیشویی | کارخانه قالیشویی نوین | شستشوی مبل
8070
rtl,single,single-post,postid-8070,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

شستشوی مبل

شستشوی مبل

  |   شستشوی مبل   |   بدون دیدگاه

شستشوی مبل

شستشوی مبل ها در انواع گوناگونی تولید و به بازار عرضه می شوند. شرکت های مختلفی نیز کار مبل شویی در تهران را با توجه به انواع مختلف مبل انجام می دهند. هر چند شستشوی مبل دارای تنوع بسیار زیادی است اما با استفاده از روش های مختلفی می توان شستشوی مبل را در منزل شست و آن را تمیز نگه داشت.

شستشوی مبل ها ممکن است در اثر عوامل مختلفی مانند ریختن مایعات، ریختن غذا، ادرار یا مدفوع خردسالان و … کثیف شده و نیاز به شستشو داشته باشند.

برای شستشوی مبل ابتدا باید عملیات قبل از شستشو را انجام دهید. این عملیات شامل برداشتن خرده های بزرگ کثیف روی مبل، استفاده از جاروبرقی برای پاک شدن کامل مبل و همچنین شستشوی مبل و تمیز کردن درز های مبل و بالشتک های آن می باشد.

پس از انجام این مرحله شستشوی مبل با دقت نسبت به سطوح مختلف مبل شوینده مناسب را انتخاب می کنیم. شرکت های مختلف شستشوی مبل با توجه به نظر کارشناسان حرفه ای در این زمینه شوینده مناسبی برای مبل شویی انتخاب می کنند. این شوینده باید با کیفیت بالا شستشوی مبل را تمیز نموده و هیچ گونه آسیبی به دیگر قسمت های مبل مانند قسمت های چوبی وارد نسازد.

در هنگام مبل شویی ممکن است برای تمیز نمودن قسمت کوچکی از مبل نیاز به شستشوی کامل مبل داشته باشیم که می تواند به بقیه قسمت های مبل آسیب برساند. برای جلوگیری از این کار می توانید به راحتی با استفاده از یک حوله کاغذی، سطح مورد نظر شستشوی مبل را بشویید بدون اینکه کوچکترین آسیبی به بقیه قسمت ها وارد شود.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه