قالیشویی | کارخانه قالیشویی نوین | ازبین بردن لکه ها در قالیشویی
7797
rtl,single,single-post,postid-7797,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

از بین بردن لکه ها در قالیشویی

ازبین بردن لکه ها در قالیشویی

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

ازبین بردن لکه ها در قالیشویی

از بین بردن لکه های اسیدی در قالیشویی : هرگاه فرش شما در معرض آلودگی های اسیدی قرار گرفت به منظور ازبین بردن آن در هنگام قالیشویی بایستی بلافاصله کمی جوش شیرین و آب بریزید و بعد از آن از کمی آب آمونیاک رقیق شده در آب استفاده کنید. سپس فرش را به منظور تکمیل مراحل قالیشویی آبکشی کنید.

از بین بردن لکه شمع در قالیشویی : برای قالیشویی فرش در مورد این لکه بایستس ابتدا پارافین سفت شده را به طور کامل جمع آوری کنید سپس کاغذ روغنی و یا حوله را روی قسمت آلوده شده قرار داده و با سشوار و یا اتو منطقه آلوده را گرم می کنیم. روش دیگر در قالیشویی این است که بلافاصله از یخ استفاده کنیم زیرا پارافین را سرد کرده و به راحتی جدا می شود.

ازبین بردن لکه کافئین در قالیشویی : ابتدا در قالیشویی این لکه ها خیلی سریع مایع کافئین را جمع آوری کنید تا کمتر در فرش نفوذ کند. سپس از مایع ظرفشویی رقیق شده در آب استفاده کنید و با پنبه در محل بزنید و بدون اینکه بر روی آن بکشیم پاک می کنیم و این عمل را در قالیشویی این مدل از لکه ها چندین بار تکرار می کنیم.

از بین بردن لکه مربای آلبالو، لبو و مانند آن در قالیشویی : در قالیشویی این لکه ها ابتدا کاغذی را بر روی محل موردنظر قرار می دهیم تا جایی که امکان دارد لکه را جذب کند. سپس به منظور قالیشویی یک قاشق غذاخوری با دو فنجان آب گرم مخلوط می کنیم و روی لکه بدون اینکه پخش شود بریزید و پاک کنید. سپس در مرحله بعدی قالیشویی یک قاشق غذاخوری آمونیاک را با نصف فنجان آب سرد مخلوط کرده و مانند مرحله قبل بریزید و پاک کنید.

از بین بردن لکه های قدیمی در قالیشویی : به منظور قالیشویی این لکه ها کمی خمیر ریش را در محل ریخته و با دستمال مرطوب خشک می کنیم.

از بین بردن لکه آب میوه در قالیشویی : در قالیشویی مقداری نمک محلول در آب بر روی لکه ریخته و خشک می کنیم و این عمل را چندین بار تکرار می کنیم.

 

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه